Skip to content

Viimane moetrend, mis ei maksa midagi – naiste särk valesti seljas

Aktueller Modetrend -damen-hemd-weiss-jeans-street-style

Enamasti ei sobi uusimad trendid, mida esitletakse moelaval, igapäevaseks kandmiseks ja veel vähem konservatiivseks kontorilooks. Kuid viimasel ajal on tänavasti tänavastiili blogijad tegelenud ühe keerulise teemaga ja see on see, kuidas saaksite kanda oma varude rõivaid uutel viisidel. Praegune moetrend on tagurpidi särk, mis võiks kuuluda ka sinu poiss-sõbrale.

Praegune moetrend – naiste särkide kandmine tagurpidi

Aktueller Modetrend -damen-hemd-weiss-kleid-umgekehrt-herum

Särk on meeste garderoobist üle kantud võluv rõivaese, mis on igaveseks kohal iga kaasaegse naise garderoobis. Siiski võib see näida veidi igav või liiga reserveeritud ning selle stereotüübi murdmiseks on New Yorgi, Milano ja Pariisi tänavastiili sosistajad proovinud midagi uut – keerata särk ümber ja kanda seda selga.

Viimane moetrend – kanna särki tagurpidi ja näita selga

Aktueller Modetrend -damen-hemd-elegant-fashion-paris-blogger

Selle asemel, et näidata oma dekolteed, näitad sa oma selga, avades mõned nööbid. Seda on ka mugavam kanda kui kõigi nuppudega. Sellega peaksite siiski ettevaatlik olema, sest igapäevaelus või kontoris peaksite tähelepanu pöörama kaeluseintele.

Viimane moetrend, mis ei maksa midagi – inspiratsioon fashionistadelt üle maailma

Aktueller Modetrend -damen-hemd-paris-street-style-fashion


Esimesel pilgul ei oleks kõigile selge, kas kannate oma toppi nii meelega või teadmatult, ja teisel pilgul võite mängida turvaliselt ja teha sellest vestlusmärgi. Siiski on see väga nutikas viis, kuidas tõmmata tähelepanu ligi, ilma et oma riietusega silma paistaks. See on ka hea võimalus eksperimenteerida ühevärvilise või ühetaolise välimusega.

Praegune moetrend huvitava, elegantse välimuse jaoks

Aktueller Modetrend -damen-hemd-grau-rock-weiss-elegant

Kui sulle meeldib segada stiile ja samal ajal ei taha kaotada oma välimuse naiselikkust, kombineeri laia lõikega särk elegantse seelikuga. Kõige parem on jääda aegumatute ja klassikaliste värvikombinatsioonide juurde, näiteks must, valge ja hall.

Kontorisse sobiv praegune moetrend – särgi kandmine selga-tagasi

Aktueller Modetrend -damen-hemd-streifen-schwarz-weiss


Särk selga-üles saab kombineerida teiste riideesemetega oma garderoobist täpselt samamoodi nagu tavalises versioonis, kuid muudab need uue välimusega. Casual ja ekstravagantne, see elegantne riietus viitab rafineeritud maitsemeelele.

Praegune moesuundumus julgete moesõltlaste jaoks

aktueller-modetrend-damen-hemd-blau-extravagant-quasten

Kui paned särgi selga tagurpidi, märkad kohe, et kaelus on peaaegu täielikult puudu ja krae on kaelal. Siis on mõttekas valida kas üsna suured ja silmatorkavad ehted või hoopis vastupidi – diskreetsed, õhukesed ketid, kuid seekord jätke ripats selga rippuma.

Tänavastiil, mida saab õigesti kanda – särk valesti seljas

aktueller-modetrend-damen-hemd-blau-jeans-street-style

Särgi kandmine tagurpidi on suurepärane idee, et säästa raha uute ostude pealt ja olla samal ajal ka trandis. Katsetage kõigepealt kodus peegli ees, milliseid toppe saab uuel viisil kanda. Põhimõtteliselt võivad sobida pluusid, mis ei ole ülevalt liiga kitsad. Pärast poiss-sõbra välimust, mis on praegu nii moes, võite laenata ka mõne klassikalise variandi oma sõbra riietusruumist.

Praegune moesuundumus koos rõivastega, mis on kõigil oma garderoobis olemas

aktueller-modetrend-damen-hemd-blau-streifen-jeans-zerrissen

Võib-olla on parim võimalik kombinatsioon tavalise pluusi kandmiseks uuel viisil klassikaliste teksadega. Need, millel on rebendid või klassikalised tumedad mudelid, paistavad suurepäraselt silma, kui ülemine osa on osaliselt pükstesse tõmmatud ja võib-olla otse seljas, nagu siin. Kas kasutage kontrasti – üleval on hele, all tume, või siis rohkem ühevärvilisi, omavahel seotud toone.

Praegune moesuundumus vastavalt moto “Tee vanast uus”.

aktueller-modetrend-damen-hemd-blau-oversize-street-style

Vastavalt moto “vanast tee uus”, loote ise tuntud klassikalisest valgest särgist uue topi, mis on sama mugav, kuid näeb välja hoopis teistsugune. Proovige seda pluusi varianti paar korda ja sellest saab peagi teie uus lemmikosa teie garderoobis. Kombineeri lihtsate pükste või seelikutega, et oma originaalseid ideid tõeliselt esile tuua.

Viimane moetrend igapäevaelu ja kontori jaoks

aktueller-modetrend-damen-hemd-streifen-blau-maritim

Kui otsite uusi moeideid, mis sobivad igapäevaseks kandmiseks ja eriti sobivad kontorilooki, leiate need siit. Vali endale sobiv särk, mis sobib vabalt, hea meelega sõbralt laenatud, ja pane see valesti selga. Esikülg muutub nüüd tagaküljeks ja nööbid – tagaküljeks. Sarnaselt süvendatud dekoltee puhul ärge liialdage sellega, eriti töökeskkonnas, ja jätke ainult esimesed 1-2 nööpi lahti.

Praegune moetrend valge särgiga – kanna seda tagurpidi ja sõlmi see selgaH

aktueller-modetrend-damen-hemd-weiss-jeans-high-heels

Tõeliselt juhuslik ja fantaasiarikas idee on kanda särki tagurpidi. Lisage välimusele mänguline puudutus, sõlmides särgi kaks otsa selga. Kui tegemist on vabaaja riietusega, siis ärge nööpige särki üldse kinni, vaid jätke see seljast lahti, sidudes selle ainult sõlme.

Linasest särk on alati aktuaalne moetrend

aktueller-modetrend-damen-hemd-linen-weiss-ledertasche

Linasest või puhtast puuvillast valge särk on iga stiilse naise tõeline suvine kaaslane. Tänu oma lihtsale välimusele saab seda kombineerida ja ümber kujundada mitmel viisil. Looduslikud kiud reguleerivad loomulikul viisil keha niiskust ja on jaheda puudutusega. Valige soojal hooajal riieteks erksad värvid ja vabad lõiked ning

Praegune moetrend – särkide kandmine tagurpidi

aktueller-modetrend-damen-hemd-hose-maritim-hohe-taille

Sportlik või elegantne – uusim moetrend igat tüüpi inimesele

aktueller-modetrend-damen-hemd-sportlich-rock-schwarz

Valge särk sobib ühtviisi hästi nii sportlike kui ka elegantsete riietega. Tänavastiili mood soovitab põhirõivaid – klassikaline, tagasihoidlik siluett, neutraalsed värvid, koos sportlike esemetega, nagu näiteks tossud, trennid või mütsid.

Praegune moetrend – kanna särki ilma kõhuta.

aktueller-modetrend-damen-hemd-weiss-lange-aermel-jeans

Kõrge vöökohaga pükste, teksade või seelikute puhul seo särk julgelt tagurpidi. Särgi nurgad seo selga, kuid veidi kõrgemale, nii et kõht jääb osaliselt katmata. Kandke kõrge kontsaga kingi, mis meelitavad siluetti ja muudavad teid saledamaks.

Ülisuure valge särgi riietamine uuel viisil – praegune moetrend

aktueller-modetrend-damen-hemd-weiss-oversize-jeans

Oversize-mood on igapäevaelus eriti populaarne ja valge pluus on selle lahutamatu osa. Nööbid ees või taga, see on alati ajakohane ja sobib ühtviisi igaks juhuks. Saate seda erinevalt riietada ja kanda seda nii kitsaste kui ka lahtiste teksadega.

Särk kui tuunika, kleit või topp – praegune moetrend, mis on inspireeritud tänavastiili moest.

aktueller-modetrend-damen-hemd-kleid-weiss-luftig

Ka nii moodsaid “mullet” pluuse saab selle trendi abil soovi korral uuesti luua. Laske särk seljas vabalt ja õhuliselt rippuda peale pükste ja tõmmake see ettepoole sisse. Kui olete otsustanud vaba silueti kasuks, jätke kõik nööbid tagant lahti, välja arvatud esimene.

Viimane moetrend, mis ei maksa midagi, inspireeritud catwalk’ist

aktueller-modetrend-damen-hemd-weiss-laufsteg-top-traegerlos

Catwalkil võib näha keerulisi asju, mis on seotud riiete, meigi ja soenguga, mida on peaaegu võimatu tõlgendada igapäevaelus. Kuid särk ei ole üks neist. Sellest saate ise ilma õmblemiseta mõne minutiga luua rihmavaba topi, vabade õlgadega pluusi ja muud.

Šikk ja vabaaja – teistsugune viis särki kanda

aktueller-modetrend-damen-hemd-blau-boyfriend-kleid

Sarnane praegune trend, mis puudutab valel küljel olevaid toppe, on levimas ka kardiganide puhul. Nende hulgas on peentest kudumismaterjalidest valmistatud mudelid, mis pakuvad kaunist selga.

Topi kandmine valesti – kardigan

aktueller-modetrend-damen-strickjacke-elegant-feinstrick